Survivor’da üçüncü eleme adayı belli oldu: Korku dolu anlar! ‘Ölümle burun buruna geldim’

Survivor All Star’ın haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım, ödülünün tadını çıkartırken korkunç bir olay gerçekleşti. Nagihan jet ski ile keyifli bir şekilde yol alırken karşısına Yunus Emre’nin kullandığı jet ski çıktı ve kaza yaptılar. Nagihan Karadere yaşadığı korku dolu anları gözyaşları içinde anllatı.

‘ÖLÜMLE BURUN BURUNA GELDİM’

Nagihan şu ifadeleri kullandı:

Hayatımda hiç bu kadar ölümle burun buruna geldiğim olmamıştı. Hem de böyle güzel giden bir tatilde. Hani derler ya hayatın böyle film şeridi gibi gözümün önünde geçti. Sadece kızımı düşündüm ve hiçbir şey yapamadım. Çaresiz bir şekilde yaşıyor olduğuma inanmaya çalışıyorum. Yunus Emre canıma kastedercesine öyle bir hızla geliyordu ki elini gazdan çekmeyi dahi akıl edemiyor. Gazdan çekmeyi bırak fren diye hiçbir şey bilmiyor. Lütfen diyorum frene bas, dur, durdur diyorum. Benim orada yapabileceğim hiçbir şey yok çünkü. Tabii ki kasıtlı yapmadı onu da biliyorum ama bu kadar acemisen böyle bir hızla jet ski kullanılmaz. Her şey bitebilirdi. Allah beni kızıma bağışladı, sevdiklerime bağışladı.

‘MUCİZE GİBİ BİRŞEYDİ’

Yunus Emre yaşadıkları kazayla ilgili, “Fren varmış orada jet skinde, ben sadece gazdan elimi çektim yalan olmasın. Öyle büyük bir kaza yaşadık ki, hiç birimize birşey olmaması yaradanımın bir mucizesi gibi birşeydi” dedi.

‘NORMAL ARKADAŞLIKLAR KURULMUYOR’

Konseyde adı en fazla çıkaran ikinci eleme adayı olan Aysu Keskin, “Yine yeniden aday oldum. Takımda kırgın olduğum bir arkadaşım vardı, daha doğrusu ismim çıkınca kırıldım ama şunu hatırladım burası Survivor, normal şartlar altında değiliz. Normal arkadaşlıklar kurulmuyor, ilişkiler burada böyle yürümüyor. Herkesin arkadaşlık anlayışı da aynı olmak zorunda değil. Düellodayım, elimden geleni yapacağım.” ifadelerini kullandı.

SEDA İLE ALEYNA GERİLİM

Seda ile Aleyna oyunda rakip oldu. Seda kaybettiği oyun sonrası Aleyna’nın sevincine ‘Ben sana o çığlığı yediririm yarın parkurda.” diyerek tepki verdi. Arkadaşlarının yanına giderken de tepkisini sürdürdü. Seda’nın sözlerini duyan Aleyna, “Bir şey mi dedin Seda abla?” diye sordu. Seda da, “Şimdi abla mı olduk? Az önce Seda’ydık.” cevabını verdi. Aleyna, Seda’ya yenildiğinde çok çirkinleştiğini söyledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN ÖDÜLÜ

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyunun denge üzerine kuruluydu. Kazanan takım ödül olarak tas kebabı, pilav, soslarıyla beraber biftek ve salatalık turşusu yedi. Heyecan dolu yarışmada galip gelen 12-10’luk skorla Kırmızı takım oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x